Jameson Irish Viski; viski seçimi İrlanda olanların favori viskisi. En genci 4 yıl dinlendirilen ve 3 kez distile edilen Jameson Viskiyi siz de evinizde yapmak istiyorsanız Jameson Viski kitimiz kapınıza geliyor! Türkiye’nin en ucuz Jameson Viski kiti olsun ama en zengin viski aromasını alayım diyorsanız Viski Kiti olarak hazırladığımız Jameson Viski Kitimiz tam size göre!

 Jameson Viskinin çiçeksi, taze, tatlı ve hafif baharatlı kokusunu; karamel, limon, vanilya ve baharatlı tadı takip ediyor. Size yumuşak ve ipeksi bir içim sağlayan Jameson Viskiyi evde yapmak için Jameson Viski kitimizden çıkan 10 mili litrelik cam şişedeki viski aromasını 1 litre etil alkol ve 1.2 litre saf suyla sallayıp, karıştırmanız ve 1-2 küp şekeri eritip eklemeniz yeterli. 2-3 gün gölge ve serin bir yerde dinlendirmeniz size en iyi Jameson Viski sonucunu sağlayacaktır.     

 Evde hazırladığınız Jameson Irish Viskinizi sek, buzla, sodayla ya da kokteyllerde kullanabilirsiniz. Türkiye’nin en ucuz viski kiti çeşitleri, en ucuz vodka kiti çeşitleri, en ucuz rakı kiti çeşitleri, evde vodka yapımı ve daha bir çok bilgiye Viski Kiti sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Viski Kiti güvencesiyle en zengin viski aromasını, en zengin içki aromasını sizlerle buluşturmak için çalışıyoruz.

Benzer Ürünler
Yorumlar: 0

Yorum yok.

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.*